ApiBioFarma

Probiotický preparát na bázi užitečných mikroorganizmů s obsahem bylin pro chov a ochranu včelstev.

Je vyvořen na základě technologií SCD Probiotics.

ApiBio FARMA je zcela přírodní probiotický doplněk krmiva a přísada do do vody obsahující směs aktivních, prospěšných mikroorganizmů a cíleně vybraných bylin pro zdravý růst včel.

ApiBio FARMA zajišťuje mikrobiologickou rovnováhu v organizmu včel,chrání jejich organizmus před patogeny,chorobotvornými zárodky,toxiny a celkově posiluje jejich imunitu.Přispívá k rychlejšímu obnovení poškozených včelstev.

ApiBio FARMA je vyvinut na základě matečních kultur užitečných mikroorganizmů.Princip technologie mikrobiologické rovnováhy byl vyvinut před více než 30 lety v Japonsku a dnes je používán ve více než 120 zemích světa.Na základě principů této technologie vyvíjíme další preparáty pro zdraví lidí,zvířat a ochranu životního prostředí.

Co získáme aplikací ApiBio FARMA?

-zlepšuje kondici včelích rodin

-prodlužuje životnost včelích dělnic

-stabilizuje zdravotní stav včelstva

-omezuje vývoj chorobotvorné mikroflóry

-zlepšuje procesy trávení a omezuje otravy pokrmem

-zlepšuje hygienu v úlech

-potlačuje varroázu a nosematozu

ApiBio FARMA:rozkládá v trávícím systému nežádoucí části stravy toxinu.Pomáhá v procesu fermentace pelu tím,že trávící enzymy pomáhají uvolnit pergu,bílkovinný pokrm včel vznikající díky mikroorganizmům.Enzymy umožňují snižování pH pergi a tím zajišťují trvanlivost včelího pokrmu.

Včely velmi dobře reagují na mikrobiologické preparáty ApiBio FARMA.

Hygienizace úlu a rámečku

-aplikovat postřik úlu preparátem ApiBio FARMA s vodou v poměru 100ml ApiBio FARMA /5 litrů vody (cca pro 10rodin).Doporučujeme postříkat celé hnízdo včetně včel.Pro aplikaci používat ruční postřikovač.

Dodatek k pitné vodě:

1 litr ApiBio FARMA na 100litů vody a nebo 10-50ml v 1 litru vody pro 1 včelí rodinu.Volba dávky záleží na fyzické kondici včelích rodin.

Dodatek k sirupům:

-na jaře a na podzim litry ApiBio Farma /100 litrů sirupu

-v sezoně 1 litr ApiFarma /100 litrů sirupu

SLOŽENÍ:

ApiBioFarma je mikrobiologický přípravek pro včely složené na základě probiotické kultury mateřského plemene SCD ProBio Original a rostlinných přísad. Produkováno v procesu přirozené fermentace: meduňka , rozmarýn , šalvěj , list vlašského ořechu , máta , kopřiva , plodem anýzu, černý kmín, pelyňku.


Preparáty ProBio se vyrábí cestou přírodní fermentace.Praparát ani jeho komponenty nejsou chemicky syntetizované,geneticky modifikované nebo upravované.