Bee Safe

Vážení  přátelé,
Výbor naší organizace se rozhodl podpořit chovatele včel v provádění ZO hygieny ve včelstvech před rozšířením včelstev. K ošetření nástavků a včelařského zařízení nakoupil prostředek BEE-SAFE. Tento máte připraven u svých důvěrníků, kde obdržíte také informaci  o jeho použití.

Proč právě BEE-SAFE

Zobrazit články

Dlouhodobá ochrana

Díky jedinečnému složení speciálních beznábojových smáčedel se přípravek může dostat mnohem hlouběji, a zničit tak bakterie i hluboko pod povrchem. Zároveň dokáže udržet tzv. ochrannou účinnou dobu až 12 týdnů od aplikace.

Prověřeno odborníky

Přípravek BEE-SAFE byl před zavedením na trh důkladně testován ve Výzkumném ústavu včelařském v DOLE, kde se potvrdily jeho mimořádné kvality v oblasti biosecurity pro chov včel. Zejména: ničí i nejodolnější patogeny v chovu včel, nevadí včelám, žádná rezidua v medu, výrazné snižování infekčního tlaku v úle, jednoduchá aplikace.

Jednoduchá aplikace

Stačí nastříkat speciálním rozprašovačem nebo ponořit části do připravené lázně s roztokem BEE-SAFE na 30 min. Poté necháme oschnout a máme hotovo. Samozřejmě všechno podle návodu.