Nová kniha: ZÁKLADY CHOVU VČELSTEV

Vážení přátelé,

s radostí oznamuji, že právě vyšla nová kniha Václava Švamberka ZÁKLADY CHOVU VČELSTEV podle ročních období. Je to celobarevná publikace s hutným přehledným textem, 150 unikátními názornými fotografiemi, množstvím vysvětlujících schémat a tabulkových přehledů.
Dr. Švamberk o svém nejnovějším díle řekl: „Cílem této knihy je poskytnout komplexní moderní pohled na obor včelařství především pro začínající včelaře. Současně má přispět i zkušenějším včelařům k rozšíření v praxi potřebných znalostí biologických základů, vybavení a navazujících technik včelaření.“ Další informace získáte na webu našeho spolku v rubrice http://www.majabee.cz/nabizime.
AKCE PRO VÁS! 100 prvních kupujících získá navíc Včelařský výkladový slovník obrazový jako bonus zdarma.
Upozorňuji také, že jsou již k dispozici kvalitní SEMENA KRÁSNÝCH KVĚTINOVÝCH SMĚSÍ pro zlepšení včelí pastvy. Máte-li zájem o novou knihu i o semínka, doporučuji objednat si najednou – vyjde Vás to za jedno poštovné (které bohužel neustále zdražuje).
Na webu našeho spolku najdete také vzdělávací programy pro dospělé i děti v sezóně 2018 http://www.majabee.cz/vzdelavaci-akce.
Objednávky prosím posílejte na e-mail spolek@majabee.cz. Nezapomeňte uvést, zda si přejete zaplatit převodem na účet nebo poslat na dobírku a nezapomeňte napsat DODACÍ ADRESU (případně i adresu fakturační, jestliže se od dodací adresy liší.)
Budete velice laskavi, když přepošlete tento e-mail svým přátelům a známým, kteří by mohli mít o uvedené informace zájem. Děkujeme srdečně.
Přeji hezké zimní dny
Radka Ingrová
výkonná ředitelka
Spolku pro rozvoj včelařství MÁJA