Doplněk stravy pro včely

Zdravim pratele,

Budu si objenavat tento doplnek stravy pro vcely.Podle toho co jsem se docetl z nasich i zahranicnich servrech svicarsko,polsko,slovensko,nemecko je pripravek hodne ucinny na zdravotni stav nasich vcelstev.Osobne to nemam vyzkousene to uvidim az tuto sezonu.Pokud by mel nekdo zajem muzu mu to priobjednat zaroven semnou.Dodani mam slibene kolem 4.4. Priobjenat to muzu do 22.3.Bude to v 5l kanystrech pak si to rozlejem.Cena je v jednani ale melo by to byt do 300kc/l

Pokud ma nekdo zajem tak so ozvete do 22.3.!

S pozdravem Machac

ApiBio FARMA

Probiotický preparát na bázi užitečných mikroorganizmů s obsahem bylin pro chov a ochranu včelstev.

Je vyvořen na základě technologií SCD Probiotics.

ApiBio FARMA je zcela přírodní probiotický doplněk krmiva a přísada do do vody obsahující směs aktivních, prospěšných mikroorganizmů a cíleně vybraných bylin pro zdravý růst včel.

ApiBio FARMA zajišťuje mikrobiologickou rovnováhu v organizmu včel,chrání jejich organizmus před patogeny,chorobotvornými zárodky,toxiny a celkově posiluje jejich imunitu.Přispívá k rychlejšímu obnovení poškozených včelstev.

ApiBio FARMA je vyvinut na základě matečních kultur užitečných mikroorganizmů.Princip technologie mikrobiologické rovnováhy byl vyvinut před více než 30 lety v Japonsku a dnes je používán ve více než 120 zemích světa.Na základě principů této technologie vyvíjíme další preparáty pro zdraví lidí,zvířat a ochranu životního prostředí.

Co získáme aplikací ApiBio FARMA?

-zlepšuje kondici včelích rodin

-prodlužuje životnost včelích dělnic

-stabilizuje zdravotní stav včelstva

-omezuje vývoj chorobotvorné mikroflóry

-zlepšuje procesy trávení a omezuje otravy pokrmem

-zlepšuje hygienu v úlech

-potlačuje varroázu a nosematozu

ApiBio FARMA:rozkládá v trávícím systému nežádoucí části stravy toxinu.Pomáhá v procesu fermentace pelu tím,že trávící enzymy pomáhají uvolnit pergu,bílkovinný pokrm včel vznikající díky mikroorganizmům.Enzymy umožňují snižování pH pergi a tím zajišťují trvanlivost včelího pokrmu.

Včely velmi dobře reagují na mikrobiologické preparáty ApiBio FARMA.

Hygienizace úlu a rámečku

-aplikovat postřik úlu preparátem ApiBio FARMA s vodou v poměru 100ml ApiBio FARMA /5 litrů vody (cca pro 10rodin).Doporučujeme postříkat celé hnízdo včetně včel.Pro aplikaci používat ruční postřikovač.

Dodatek k pitné vodě:

1 litr ApiBio FARMA na 100litů vody a nebo 10-50ml v 1 litru vody pro 1 včelí rodinu.Volba dávky záleží na fyzické kondici včelích rodin.

Dodatek k sirupům:

-na jaře a na podzim litry ApiBio Farma /100 litrů sirupu

-v sezoně 1 litr ApiFarma /100 litrů sirupu

SLOŽENÍ:

ApiBioFarma je mikrobiologický přípravek pro včely složené na základě probiotické kultury mateřského plemene SCD ProBio Original a rostlinných přísad. Produkováno v procesu přirozené fermentace: meduňka , rozmarýn , šalvěj , list vlašského ořechu , máta , kopřiva , plodem anýzu, černý kmín, pelyňku.

apibiofarma_1l_2_5db87010ddb5fe107b025e6be91a765d-500x500
Preparáty ProBio se vyrábí cestou přírodní fermentace.Praparát ani jeho komponenty nejsou chemicky syntetizované,geneticky modifikované nebo upravované.